Kapat
face
Facebook 1.729 0

Facebook Beğeni Hilesi 2017

Facebook’taki Like(Beğeni)’ları nasıl artırırım?

Facebook, kullanıcının tek bir tıklamayla arkadaşlarının durumunu paylaşabileceği en popüler sosyal ağ sitesinden biridir. Facebook hakkında daha fazla bilgi vermemize gerek yok. Profil resminizi değiştirdiğinizi düşünün. Bazen, yüzlerce arkadaşınız olsa bile yalnızca 10 veya 20 beğeniyi elde edebilirsiniz. Bu sizin veya arkadaşlarınızın sorunu değil. Tek neden, arkadaşların, sayfaların veya grupların durumunun büyük arada kaynamasından kaynaklanmaktadır.

Burada durum ve profil resimleriniz için azami beğeni (like) almak için yapılabilecek bazı önemli adımları anlatacağız.

Beğeni artırmak için temelde iki seçeneğiniz var:

 -Gerçek yani doğal yoldan

– Fake yani sahte yoldan

İlk önce beğeni artırmak için gerçek beğenileri edinme yollarına bakalım;

Facebook’un statüsü ve profil resimleri için gerçek beğeni artırmayolları:

1. Etiketleme

Etiketleme aracı, fotoğrafınızdaki arkadaşlarınız dâhil. Resminizde 50 arkadaşa kadar etiketleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızı etiketlediğiniz sırada arkadaşınızın arkadaşı da resimlerinizi beğenebilir.

Bunu yapmak için resminizi herkese açık yapmanız gerekiyor. Etiketlemede de küçük bir trick var. Bir seferde en fazla 50 arkadaş etiketleyebilirsiniz. 50 arkadaşınızı etiketledikten sonra, iki ya da üç gün sonra 50 arkadaşınızın tümünü kaldırın. O zaman 50 arkadaş daha ekleyin. Bu etiketleme işlemini, arkadaşlarınızın resimde etiketlenene kadar deneyin.

Bu yöntem sayesinde 1000 arkadaşınız varsa elbette en az 500 beğeniyle karşılaşabilirsiniz.

2. Yorum yapma:

Yorum yapma, pek çok fb kullanıcısının beğenisini en üst düzeye çıkarmak için bilinmeyen bir yöntemden biridir. Nasıl yapılacağını açıklayalım. Bir durum paylaştığınız sürece başkalarının ana sayfasında yayınlandığı sırayla görürsünüz. Arkadaşlarınızın büyük miktarda güncellemesi nedeniyle durumunuz son olarak gidebilir. Önce görünür hale getirmek için, tüm arkadaşların ana sayfasına yorum yapmanız gerekir. Yorum yapmanın diğer bir avantajı, bildirim bağlantısında arkadaşınızı uyaran bir uyarı çıkacak olmasıdır.

Tüm arkadaşların yorumlarını yanıtlamayı ve sevdiklerinizi arttırmayı deneyin.

3. Abone olunmasına izin ver:

Durumunuz veya fotoğraflarınız için binlerce beğeni toplayabileceğiniz ana adım budur. Bir şey gönderdiğiniz her seferinde, onu kiminle paylaşacağını seçersiniz. Yayınınızı herkese açıkladığınızda, herkes bunu görebilir ve arkadaşlarınız ve takipçileriniz bunu yayın akışında bulabilir. Gizliliğinizin tek bir genel beyanı, facebook kullanıcılarının fotoğrafınızı beğenmesine izin vermez.

Fotoğrafınızın bir gruba veya sayfaya bağlantısını paylaşırsanız, o sayfanın veya grubun aboneleri fotoğrafınızı beğenemez veya yorum yapamaz. Bunun için izleme seçeneğini açmanız gerekir. Aşağıdaki linke tıklayın:

Https://www.facebook.com/about/follow

Facebook’un durumu için sahte beğenilenler yapma yöntemleri

 1. Beğenmek için LIKE değişim web sitelerini kullanın

Bu yöntemi aslında pek de tavsiye etmeyiz, çünkü bu yöntemi kullanarak başkalarını beğenmeye zorlanıyorsunuz. Bu, başkalarının sayfasını veya durumunu beğenerek fotoğrafınıza veya sayfalarınıza beğenebileceğiniz anlamına gelir. Bunun için, yukarıda bahsettiğim gibi izlemeyi açmanız gerekiyor. Aşağıdaki siteler bu amacınıza yönelik hizmet veren ve diğerlerine nazaran daha çok ilgi gören sitelerdir. Bunları inceleyerek amacınıza ulaşmanız da pek ala mümkündür:

www.freefblike.com

www.getlikespro.com

www.likeexchange.net

2. Facebook’ta beğenilenler için Otomatik Beğenen Web Siteleri kullanın

Artık önceki yönteme nazaran otomatik beğenilen web sitelerinin kullanımı daha popüler hale gelmiş durumda. Tek bir tıklamayla 100 kadar beğeni alabilirsiniz. Bu siteler token adı verilen facebook erişimi gerektirdiğinden bu yöntemi de pek öneremeyiz, en azından kullanırken dikkatli olun ve gerektiğinde nasıl iptal edebileceğiniz konusunda bir fikriniz mutlaka bulunsun. Hesabınızı saldırıya uğratma ihtimaliniz olduğundan, bu tür belirteçleri bu sitelere paylaşmak oldukça tehlikelidir. Bu yöntemi kullanabilmek için daha önce bahsettiğimiz gibi takip seçeneğini açmanız gerekir. Bu siteler haftalık url’lerini güncelliyor çünkü bağlantı değiş tokuş web siteleri gibi size burada tam otomatik like web sitesi URL’lerini vermek maalesef mümkün değildir.

Otomatik beğeniden elde ettiğiniz miktar, sitenin o anda ne kadar çevrimiçi kullanıcısına sahip olduğuna bağlı. Google arama motoruyla yeni otomatik beğenilen web sitelerini keşfetmeyi deneyin.

3. Fb beğenileri satın alın (yatırım tavsiyesi değildir )

Lİke için en tehlikeli yol budur. Yukarıdaki yöntemlerin hiçbiri paranızı harcamaz. Ancak bu yöntem size bir miktar paraya mal olabilir. Satın almadan önce, bu web sitesinin ayrıntılı bir incelemesini yapmaktan üşenmeyin.

Son Söz:

Eğer aceleniz yoksa ve doğal yoldan gelecek beğenilerin değerini biliyorsanız ilk bölümdeki yöntemleri denemenizi diğerine nazaran öncelikli olarak tavsiye ederiz.

Ancak yüklü miktarda ve hızla beğeni ihtiyacınız varsa da kimse sizi ikinci yöntemleri denemekten alıkoyamayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir