Kapat
face
Facebook 3.379 1

Facebook Takipçi Hilesi, 2017 Takipçi Arttırma Hileleri

Facebook Sayfası Beğenisini Artırmak İçin Yapılması Gerekenler

Facebook sayfasını beğenmek roket bilimi değil elbette. Cidden, çeşitli online taktikler edinebilirsiniz, ancak hepsi işe yaramaz ve ilave sorunlar bile getirmesi olasıdır.

Sosyal medya bugün tüm dünyayı elbette fethediyor. Sosyal kullanım, kişisel kullanım veya profesyonel kullanım için buna ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Sosyal ağ siteleri herkes üzerinde büyük etkiye sahiptir. Özellikle, Facebook gibi sosyal medya siteleri, dikkat çekiyorsa ve tanıtımınız doğruysa, tanıtımınıza veya web sitenize muazzam miktarda trafik getirir. İşletmeniz veya ürünleriniz veya pazarlamayı gerektiren herhangi bir şey hakkında halka açıklama yapmak için Facebook‘ta bir sayfanız varsa, sayfanızı ne kadar iyi hazırladığınızı bilmek gerçekten önemlidir. Facebook tanıtımıyla satış yapmak ve para kazanmak için sayfanızda binlerce beğeniyi almak gerekiyor, böylece her gün daha fazla fayda sağlayabilirsiniz. Like sayısı da, sizi takip eden insanların sayısını veya ürünlerinizi veya çalışmanızı seven insanların sayısını gösterir. Bu, markanıza güven oluşturmada yardımcı olur ve böylece daha fazla satış yapmanıza yardımcı olur.

Bir sayfayı yapmanın kolay bir iş olduğunu bilebiliriz, ancak o zaman pek çok insanın arasına yaymak biraz zor ve sevdiklerinizi arttırmak için insanlarla temas kurmak daha da zor. Burada, Facebook sayfanızda sevdiklerinizi artırabileceğiniz ve tanıtım yapabileceğiniz farklı yöntemler görelim.

Facebook sayfasını beğenip ziyaretçilerinizi sayfanıza çekebileceğiniz çok şaşırtıcı yöntemler var. Bunlar aşağıdaki gibidir:

Facebook Sayfasını Güncellemek

Facebook sayfasını sevmek için en önemli araçlardan biri de sadece fan sayfasını güncellemektir. Temel olarak, fan sayfasını her güncellediğinizde beğenilenlerin sayısını artırmak için bir niş yaratmış olursunuz. Tıpkı Facebook‘unuzun neyle alakalı olduğunu fark ettirmek ve onlarla ilgilenmeye çalışmak gibi. Sayfaları güncelleyemiyorsanız, zamanlama gönderimini deneyebilirsiniz.

Farklı Bir Şey Paylaşmak

Bu, Facebook sayfasında beğenileri artırmanız için en iyi numaradır. Her zaman ilginç ve yeni olan bir şeyi paylaşmaya çalışın, gerçekten Facebook sayfasını beğenmenizi sağlamanıza yardımcı olacak. İnsan zihni ilginçtir ve her zaman bilgi arayışındadır. Yeni bir şeyler paylaşmak insanları çekecek ve beğenileri otomatik olarak artıracaktır. Bazı snapları paylaşabilir ve hatta Facebook sayfanızın durumu olarak bazı bilgiler koyabilirsiniz.

Hediye Verin ve Yarışmalar Organize Edin

Birçok kişi yarışma ve hediyeden çok hoşlanır. Sayfanızı beğenecek ve izleyecek olan okuyucular ve takipçiler, ücretsiz hediye ile ilgi artıracak ve ayrıca, başkalarını ve arkadaşlarını yarışmalarınıza katılmaya davet edecekler. Bu kesinlikle sayfanızda bir sürü trafiği artıracaktır. İnsanın uygunluğunu ve gerçekliğini kontrol etmek için, yarışmalara katılmak için bazı kurallar ekleyebilir veya ücretsiz hediye çeki için bazı etkinlikler yapabilirsiniz. Bu yöntemle Facebook sayfasını her hafta veya her ay favori yapablirsiniz.

Burada, zamanı seçmek, Facebook benzeri sayfayı artırmak için belirli bir süre seçmek demektir. Bu, Facebook sayfasındaki beğenilme sayısını artıran yaygın hilelerden biridir. Canlı güncellemeleri ve yayınları çeşitli zaman çizelgelerinde paylaşabilirsiniz, örneğin Hint saatinde, saat 07.00 – 09.00 arasında paylaşabilirsiniz. Yani, daha fazla insan çevrimiçi olacağı zamanda. Günde en az beş yayın paylaşmayı deneyin.

Davetiye

Facebook sayfasındaki beğenilme sayısını artırmak için önemli adımlardan bir tanesi, hayranlarınızı sayfanızı beğenecek şekilde davet ediyor olmanızdır. Evet! Bu, yapabileceğiniz en kullanışlı ve en kolay ipucu. ‘Arkadaşlarınızı Sayfanızı Beğenmek İçin Davet Etme’ tek bir tıklamayla, Facebook hesabınızdaki üyelere çağırıp davetiye gönderebilirsiniz

Değerli İçerik Yayınlayın

Bir başka önemli olan, yüklediğiniz içeriğin benzersiz ve yararlı olmasını sağlamaktır. Faydalı olmayan güncellemeler yayınlarsanız, insanları rahatsız edebilir ve sizi daha fazla izlemek ilgisini yitirebilir.

Okuyucularınızla paylaşacak bir şeyiniz yoksa,onları gereksiz şeyler yüzünden rahatsız etmek zorunda değilsiniz. Çevrimiçi olarak başka faydalı bilgileri bulun ve okuyucularınıza yardımcı olabileceğini düşündüğünüz yazıları gönderin.

Web sitenize Like Düğme Ekleme

Web sitelerinin sol üst köşesinde veya sağ üst köşesinde benzer bir düğmeye sahip olmak iyi bir şey olabilir. Dakikalar içinde ve her gün yeni beğenileri kolayca alabilirsiniz ve web sitenizde bulunan bir pop-up gibi eklentiyle bunu sağlayabilirsiniz.

En İyi Zamanda Mesaj Almaya Çalışın

Perşembe ve cuma günleri Facebook‘dadaha fazla kişi olur ve Cumartesi günleri, insanlar Facebook‘ta daha fazla paylaşımda bulunurlar. Günlerin yanı sıra, öğle saatleri, saat 13: 00’de ve saat 15: 00’de bir güncelleme yayınlamak en iyisidir. Bu saatlerde, özellikle de yukarıda belirtilen günlerde, kesinlikle inanılmaz bir sonuç alacaksınız.

Facebook’a Katıl Sayfalarınızla İlgili Gruplar

Bu, Facebook sayfasını beğenmek için önemli püf noktalarından biri. Nişinizle ilgili Facebook gruplarını bulmalı ve katılmalısınız. 20kten fazla gruba sahip olan gruplara katılmayı unutmayın. Şimdi Facebook sayfanızı bu gruplarda pingleyin. Hatta Facebook sayfası yayınınızı gruba doğrudan paylaşabilirsiniz. Ayrıca Facebook sayfanızın katılımını artırmaya yardımcı olacaktır.

Facebook Reklamlarını Kullanarak Daha Fazla Seviye Alın

Hepinizin bildiği gibi, reklam, yüz binlerce kişiye ulaşmanızı sağlamak için en güçlü yöntemlerden biridir. Aynı yöntem Facebook‘ta da uygulanabilir. Çoğu insan Facebook aracılığıyla sörf yaparken, aralarında bir reklam da bulacaklar. Göz alıcı görüntüler kullanın ve reklamınızı doğru kitleye yayınlayın. Tüm yapmanız gereken bu.

Şimdi, hepinizin Facebook‘ta gittikçe daha fazla beğenilmesinin çok basit ve kolay bir görev olduğunu biliyorsunuz. Yukarıda bahsedilen yöntemlerle kesinlikle Facebook sayfasını beğeneceksiniz ve bu kadar promosyon ile oradan çok fazla iş alacaksınız.

Basitçe ifade etmek gerekirse, Facebook sayfasında beğenilerin nasıl artırılacağına ilişkin çeşitli adımlar vardır, ancak yalnızca bunları uygun şekilde kullanırsanız. Bilmeniz gerekenler zor bir iş değil, basit ve kolay adımlarla yapılabilirler.

“Facebook Takipçi Hilesi, 2017 Takipçi Arttırma Hileleri” üzerine 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir