Kapat
instagram
Instagram 1.446 0

Instagram Takipçi Kasma Hilesi 2017, Takipçi Arttırma Yolları

 

Instagram’da uygulamaları kullanarak daha fazla takipçiyi nasıl elde edebilirsiniz ?

 

Instagram‘ı kullanmak, ek uygulamalar olmaksızın bile eğlencelidir. Fotoğrafları ve kısa videoları arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak çok zevklidir. Ancak yayınlarınızı görüntülemek için daha geniş bir kullanıcı kitlesi edinmek isterseniz ne olur?

Kendi işinizi kurmayı veya sayfanızda en yakınınızdaki ve sevdiklerinizin yanında birçok insana hitap edecek bazı yaratıcı şeyler yayınlamayı düşünüyor olabilirsiniz.

Sebebiniz ne olursa olsun, takipçilerin sayısını arttırmak iyi bir fikirdir! Günümüzde, daha fazla takipçiyi nasıl edinebileceğiniz konusunda size aşırı yük getiren çok çeşitli web siteleri var. Takipçi sayınızı artırmak için “Daha fazla hashtag’a ihtiyacınız var!” diyorlar, ancak, gerçekte Instagram‘ınpopülaritesi o kadar hızlı artmaya devam ediyor ki, bazı uygulamalar artık sizi takip edebilecek kişilerin bulunmasını kolaylaştırıyor.

Tek ihtiyacınız olan bu tür birkaç uygulama indirmek ve bunları Instagram uygulaması ile bütünleştirmek. Farklı uygulamalar farklı şekillerde çalışır. Çoğu, takipçileri izlemek için tasarlanmıştır; bu, sizi takip eden veya sizi takip eden kişileri keşfedebileceğiniz anlamına gelir. Bazı uygulamalar, benzer ilgi alanlarına sahip kişiler veya karşılıklı arkadaşlar bulmanıza yardımcı olabilir. Tüm bu işlevler yeni takipçileri ararken faydalıdır.  Biz de bu yazımızda kısa zamanda takipçi kasmanıza faydalı olacak 5 adet ücretsiz yazılımı tanıtacağız.

InstaFollow for Instagram

InstaFollow, Android cihazları için gayet güzel bir uygulamadır. İzleyicilerle bağlantılı bir dizi yararlı işlevler sağladığı için Instagram‘ın kendisine mükemmel bir ektir. Uygulama, yalnızca yeni takipçilerinizin değil aynı zamanda sizi takip eden kişilerin de farkında olmanızı sağlar.

InstaFollow, özel bir algoritma ile en büyük hayranlarınızı ve yayınlarınızı o kadar sık görmeyenleri daha çok sık göstererek, karşılıklı arkadaşlar hakkında bilgi edinmenize ve onları takip etmenize yardımcı olarakkarşılıklı sizin de takip edilmenize yardımcı olacak bir çözüm üretmektedir.

Uygulama aynı zamanda sevdiğiniz yayınları ve takip ettiğiniz kişiler arasından en popüler kullanıcıları gözlemleme fırsatı verir. Ortak çıkarları olan kişileri bulmak için de kullanabilir böylece karşılıklı beğeni artışı sağlayabilirsiniz.

(https://play.google.com/store/apps/details?id=com.innovatty.instafollow&hl)

Followers for Instagram

Followers (FollowersandUnfollowersTracker), bir önce bahsettiğimiz uygulamaya benzer bir uygulamadır. Aradaki fark iPhone sahipleri için tasarlanmış olmasıdır. Uygulama, sizi takip eden ve sizi takip eden kişileri gösterir. Ayrıca sizi takip etmeyen veya sizi takip etmeyen kişileri de gösterir (çoğu uygulamada bu fans olarak geçmektedir).

 

Bu bilgilerden başka, Followers, takipçileriniz hakkında, yayınlarınızın beğenisinde kimlerin daha aktif olduğu ya da size en çok yorum yaptığı gibi bazı istatistikleri de sunmaktadır.

Uygulamanın, ihtiyacınız olan bilgiyi bulmada herhangi bir sıkıntıya yol açmayacak, güzel ve basit bir ara yüzü var. Bu uygulamayı kullanabilmek için takip edebilecek kişi sayısı en fazla 20 000’dir. Bu sınırı dert etiyorsanız, uygulamayı edinmemek için hiçbir neden yoktur.

(https://itunes.apple.com/app/followers-for-instagram-followers/id552208596?mt=8)

Crowdfire

Crowdfire hem Instagram‘da hem de Twitter‘da takipçileri kazanmak için kullanılan bir uygulamadır. Biz konumuz gereği Instagram için bir inceleme yapacağız.

Crowdfire, ilk iki uygulama ile aynı özelliklere sahiptir. Kullanıcılara takipçiler ve faaliyetleri hakkında gerekli tüm bilgileri sağlar. Bu uygulamanın yardımıyla, en yoğun hayranınız kim olduğunu görebilme imkânına da sahip olursunuz.

Uygulama, size yeni takipçiler kazanmanızı kolaylaştıran uygun hashtag‘ları önerebilir. Crowdfire başlangıçta işletmeleri tanıtmak için oluşturulmuş bir uygulama olduğundan takipçi kasmak konusunda oldukça yetenekli ve büyük sayılar için kullanılabilecek bir uygulama olduğunu bilmenizi isteriz.

Crowdfire hem Google Play‘de hem de AppStore‘da kullanılabilir. Satın alınabilecek ek özelliklere sahiptir, ancak temel işlevleri tamamen ücretsizdir. Instagram‘da hızlı ve kolayca popüler olursanız, ihtiyacınız olan şey buysa, kesinlikle bu uygulamayı edinmelisiniz!

(https://itunes.apple.com/tr/app/crowdfire-for-twitter-instagram/id528626975?mt=8)

(https://play.google.com/store/apps/details?id=com.justunfollow.android&hl)

Followers+

Followers+, diğer uygulamalardan çok da farklı değildir. Aynı zamanda size yeni takipçileri, takip edilmeyenleri, fanları vb. Gösterir. Uygulamanın diğer uygulamalara göre en büyük avantajı sizin en beğenilen postlarınızın algılanabilmesini sağlıyor olmasıdır. Ayrıca, takipçilerinizin etkinliğinin istatistiklerini ve başka birçok şey de görüntüleyebilirsiniz. Yayınları planlama da mevcuttur.

Bu özel uygulamanın en önemli avantajlarından birisi dekullanıcı dostu tasarımıdır. Dolayısıyla hangi uygulamanın ihtiyaçlarınıza en uygun ve en çok tattıracağını seçmek çok daha kolaydır. Uygulama hem Android hem de iPhone için kullanılabilir. İzleyicileri takip etmek ve takipçi kasmak söz konusu olduğunda, Followers+ gerçekten çok güzel bir seçimdir!

(https://itunes.apple.com/us/app/followers-+-for-instagram/id566223681?mt=8)

(https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tappple.followersplus)

My Followers

My FollowersiPhone kullanıcıları içindir. Bu uygulama, özgün Instagram uygulaması gibi çalıştığı için gerçekten de ilgiyi hak ediyor.
Uygulama ayrıca, yeni takipçilerinizi memnun etmek için ücretsiz bir duyuru işlevi görüyor; bu da ücretsiz. My Followers hakkında bir diğer iyi şey, yalnızca bir Instagram hesabına değil, sahip olduğunuz kadar çok oturum açmanın mümkün olmasıdır. Bu uygulama, bazı özellikleri için ilave ücret talep etmekte.

My Followers, takipçilerinizin etkinliğini ölçmeniz için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir!

(https://itunes.apple.com/us/app/my-followers-for-instagram/id533968357?mt=8)

Son Söz:

Her şeyden önce, izleyicileri izleyip onlarla ilgili bazı bilgiler edinecek en popüler uygulamalarından bazılarını keşfettik. Instagram sayfanızı tanıtmaya çalışıyorsanız, bu tür uygulamalardan birine sahip olmanız zorunludur. Yeni takipçiler bulma konusunda bol şanslar! Ve her zamanki gibi, uygulamaları seçerken size en çok hitap eden özelliklere sahip uygulamayı tercih etmeye çalışın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir