Kapat
snapchat
Snapchat 7.666 0

Snapchat Takipçi Hileleri 2017, Takipçi Arttırma

Snapchat Puanını Nasıl Artırınız?

Snapchat puanı temel olarak bu uygulamada sizin tarafınızdan gönderilen ve alınan snapsların toplamıdır. Her seferinde bir puan gönderdiğinizde puanınızın bir puan arttıracağı tahmin edilmektedir. Snap skorunun hızla artırmanın yolları aşağıdaki gibi sıralanabilir;

App’de Bulunan “Gönderilme Ve Alınan” Bilgileri

Hepimiz biliyoruz ki, en az bir nokta, uygulamadaki snapları göndermek ve almakla elde edilir. İnsanlara gönderdiğiniz içeriğe bakılmaksızın, her gönderi için bir puan elde edebilirsiniz. Bu yüzden mümkün olan en kısa sürede gönderilerinizi artırmaya başlayın. Bunları ne kadar çok gönderir ve alırsanız, skorunuzu arttırma ihtimaliniz o kadar artar ve sonunda arkadaşlarınız arasında popülerleşirsiniz.

Gönderilerinizi Açmayacak Kadar Yoğun İnsanlara Gönderi Yapınız

Günümüz insanlarının Snapchat puanlarını arttırmak için kullandığı en iyi hilelerden birisi, snap’ları asla açmayı başaramayacak ünlülerin hesabına göndermek ve daha fazla Snapchat puan kazanma şansını arttırmaktır. Ayrıca sadece arkadaşlarınıza güvenmeden bir milyon snap gönderebilirsiniz ve işlemi de çok basittir. Böylece daha fazla puan kazanacaksınız.

Güncel Hazır Sistemleri Kullanarak Takipçi Kazınız

Temel olarak, kaç tane takipçinizin sistem üzerinde olduğunu bilmek isteyen bazı uygulamalar var ve onların şartlarını yerine getirmekle, insanların popülerliğini, izleyicilerini vb. artırmanız mümkündür. Yani, Anlık olarak Snapchat skorunu arttıran pazardaki bu tür püf noktaları da değerlendirebilirsiniz.  Bazen uygun ücretler veya bazen tamamen ücretsiz olarak Snapchat puanınızı otomatik olarak artırmanıza dolaylı olarak yardımcı olacaklardır. Örneğin, Instagram takipçilerini satın alan kişileri düşünün ve bu nedenle onların Snapchat skoru gecede 251 ile 11K artmaktadır. Ancak, her bot uygulamasında yaptığımız uyarıyı burada bir kez daha tekrarlamak isteriz ki, botlar her ne kadar hızla artış sağlamaya yardımcı olsalar da hesabınızın engellenmesine neden olabilirler. Bazı uygulamalar şimdiden bu tür hesaplar için önlem almaya başladılar ve doğal olmayan yollardan takipçi artışını algılayacak algoritmalar geliştirdiler. Burada da yine otomatik botlar kullanacaksanız dikkatli olmanız gerektiğini hatırlamanızdır. Ancak yine de sizin bu tür uygulamalar kullanmanızı kimse engelleyemez. Sadece her zaman en güvenli ve en çok fayda sağlayan güncel yöntemleri takip ediniz.

Bunun Yanında Hatırlamak zorunda olduğunuz en önemli üç nokta:

  1. İzleyicinize Geri Dön izleyin: Arkadaşlarınıza ve hayranlarınıza geri döndüğünüzde. Hayranlarınızın sevinmesini sağlayacaksınız ve böylece hikayeniz dikkat çekecek.
  2. Snapchat hikayelerini hayranlarınıza ve arkadaşlarınıza paylaşmanız ve Instagram, Facebook gibi başka bir sosyal medya hesabıyla paylaşmanız gerekiyor.
  3. Yaratın & Yakalayın: İnsanlar her zaman Komik içerik ya da Sanatsal ilginçlikler arıyor. Yayınlarınızı bu yönde popüler tutabilirsiniz. Bunun yanında dinleyicilerinizi dinleyin, soru- cevap yani hayranlarınızla olan etkileşiminizi artırın.

 

Sonuç:

Temel olarak pazarın anlık skorunu artırmak için mevcut seçeneklerin sayısı çok fazla ve hatta ünlülere gerçek olarak gönderi göndermek ve hala da botların yardımını almak da dahil olmak üzere snaplar gönderip almak suretiyle, 80.000’den fazla puanın bulunduğu bir sürü insan var ve bu noktaları nasıl elde ettiklerini ortalıkta asla anlatmazlar. Siz de buradan yola çıkarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bazen tek ihtiyacınız olan şey biraz daha fazla gayret göstermektir.

Özetin özeti en faydalısı puanınızı artıran bu nedenle daha fazla takipçisi olabilmeniz için yalnızca daha fazla insanı takip etmenizi öneriyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir