Kapat
snapchat
Snapchat 987 0

Snapchat’te Beni Engellediğini Sildiğini Nasıl Anlarım

 

Birisinin sizi silmiş mi yoksa engellemiş mi öğrenmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Normalde bunu belirlemek için açık bir yol yoktur. Ancak biraz dolambaçlı da olsa bunu öğrenmenin bir yolu mevcuttur.

Normalde  Snapchat’da seni takip edenlerin hangilerinin olduğunu öğrenmenin hiçbir yolu yoktur. Birisinin seni takip edip etmediğini belirlemenin en iyi yolu, Snapchat’daki profilini görmek ve onların Snapchat puanını görüntüleyip göremediğini anlamak gibi dolaylı bir yol olabilir. Buradan yola çıkarak diyebiliriz ki bir kullanıcı adına tıkladığınızda ve Snapchat skoru görünmüyorsa, sizi takip etmediği anlamına gelir.

Bu dolaylı yol sayesinde her ne kadar fikir sahibi olmanız mümkün olsa da yeni bir güncelleme ile birlikte buradan sonuç alma imkânının da önü kapatılabilir. Bu durumda elbette yeni yöntemler için ne gibi bir yol izleyebileceğimizi yeniden değerlendireceğiz. Ancak şimdilik bu yöntemden başka diğer uygulamalar için var olan basit de olsa üçüncü bir ara yazılım Snapchat takipçilerini anlamak için bize yardımcı olmuyor.

İlerleyen zamanlarda Snapchat’ın da kullanım alanı gelişirse ortaya çıkacak yeni pazardan bir şekilde faydalanmak isteyen yazılımcılar, doğrudan uygulama geliştirerek takip ihtiyacını karşılayacak şekilde bizlere yardımcı olacaklardır.

Ayrıca Snapchat uygulamasında sizi silen kişi için yeniden istek gönderilmesi bazı durumlarda engellenmiş gibi görünse de uygulamayı yeniden kaldırıp yüklerseniz aynı hesap üzerinde bu sefer de hiç iletişim kurmamışsınız gibi bir durum görüntülenebiliyor. Bunun Snapchat için bir açık mı yoksa Snapchat’ın kasıtlı olarak mı yaptığı bilinmemekte ancak yine de sizi engelleyen bir kişi ile yeniden iletişim kurmak isterseniz tüm uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek de bunu sağlayabilirsiniz. Ancak bir kişinin bu kadar uğraşa gerçekten değip değmeyeceği ise tamamen sizin değerlendirmelerinize bağlıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir