Kapat
swarm
Swarm 3.625 0

Swarm Beğeni Hilesi 2017

Swarm’da Beğenilerinizi Artırın

Piyasaya, FourSquare ile giriş yapan firma, popüler olmasının üzerinden, getirmeyi planladıkları yenilikler ve kullanıcılardan gelen ihtiyaçlar doğrultusunda ortaya çıkan ihtiyaçlara cevap verebilmek için, yazılımlarını güncellemek yerine, çok daha radikal bir kararla baştan ayağa yepyeni bir uygulamayı piyasaya sürmeye karar verdiler; Swarm.

Yeni bir yazılımla piyasaya çıkmak ne kadar riskli olsa da FourSquare’dan tecrübeli olan kullanıcılar hemen yabancılık duymadan Swarm’a geçiş yaptılar. Ancak her şeyi baştan düzenlemek gerekirse, şimdi yeni hesabınız ile birlikte beğenilerinizi nasıl artıracaksınız?

Yazılım yeni olduğundan dolayı Twitter ve Instagram gibi uygulamalarda başvurduğumu z özellikle bot ile otomatik beğeni ve takipçi arkadaşını bu uygulamada yapmak henüz mümkün değil. O nedenle sosyalliğini artırmak isteyen kullanıcılar biraz zahmetli de olsa manuel bir şekilde çaba sarf etmek durumundalar.

Beğenileri Nasıl Artıracaksınız?

Biraz gezmeye ne dersiniz? Gittiğiniz mekanlarda sık sık check-in işlemi yaparak mekanda bulunan kişileri listenize karatarak hızlı bir şekilde artırabileceksiniz. Burada biraz da ben senin sırtını kaşıyayım sen benim sırtımı kaşı durumu geçerli olacak. Siz de listenize kişiler ekleyeceksiniz ki, sizi de kendi listesine ekleyen kişilerin sayıları hızla artsın.

Her ne kadar mekan gezmek demiş olsak da aslında sahte konumlama hizmetlerini kullanarak da belirli mekanlarda bulunmuş gibi kendinizi gösterebilir ve çok daha hızlı ve seri bir biçimde mekan değiştirebilirsiniz.

Ancak daha önce FourSquare yazılı bu konuda kullanıcıların davranışlarını anlamak konusunda belli bir tecrübeye sahipti ve sizin işlemlerinizi doğal olup olmadığına bazı zamanlarda karar verebiliyordu. Bu nedenle sahte yer işlemlerini olabildiğince riskli kabul edip, daha doğal görünen yoldan ilerlemeye çalışmak mutlaka sizin için çok daha sağlıklı ve kalıcı olacaktır.

Bunun dışında listenizdeki kişilerin son yerlerini beğenerek akılda kalıcı olmayı da denemelisiniz. Bu şekilde akılda yer ettiğinizde size daha fazla değer verecek ve popülerliğinize daha fazla katkı sağlayacaklardır.

Swarm şimdilik çok daha yeni ve emeklemeye başlamış bir yazılım da olsa daha önceden de söylediğimiz gibi aslında arkasında FourSquare gibi zaten kendisini ispatlamış bir uygulamaya sahip, diyebiliriz ki büyük abi sayesinde uygulama marketi içerisinde çok daha arkasına güvenerek gelişmeye devam edeceği garanti gibi. Bu nedenle siz de fazla geç kalmadan hem Swarm uygulamasını kullanıp hem de bu uygulama üzerinde şimdiden otoriter bir yerde olmak için yukarıda bahsettiğimiz yöntemleri de kullanarak sağlam bir profil sahibi olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir