Kapat
swarm
Swarm 1.190 0

Swarm Bekleyen Arkadaşlık İsteklerini Silme

 

Swarm’da bekleyen arkadaş isteğini nasıl kaldırabileceğinizi merak ediyorsanız sorunuzun cevabını bu makalemizde bulabilirsiniz.

Daha önce Swarm’ın eski versiyonu olan Foursquare’de bu şekilde bir iptal etme işlemi mevcut değildi. Bu nedenle Foursquare uygulamasından Swarm’a geçen kullanıcılar genellikle böyle bir işlemin mevcut olup olmadığını merak ettiklerinden, bazıları da bu menüye nasıl ulaşabileceklerini bilmediklerinden yeni arkadaşlık isteklerinin kendilerine ulaşmadığından habersiz olabiliyorlardı.

Swarm’da eğer bekleyen arkadaşlık isteklerinin sayısı belli bir seviyeye ulaşmışsa bunları iptal etmeden belli bir zaman sonra yeni istekler alamaz hale gelirsiniz. Eğer listenizde istekler var fakat bunların yüzünden yenilerini ekleyemiyorsanız, bunun çözümü için mobil uygulamanız üzerinden hesabınıza girmiş olmanız gerekmektedir. Hesabınıza girdikten sonra uygulamada bulunan bekleyen arkadaşlık isteklerine uzun süreli basılı tutarak ilgili alana gelip buradan açılan küçük pencere içerisinde “Cancel Friend Request” yazan kısma basmanız yeterlidir.

Bu sayede beklemekte olan arkadaşlık isteklerini tamamen iptal ederek yeni gelecek istekler için hesabınızda kendinize yer açabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir