Kapat
TUMBLR
Tumblr 2.594 0

Tumblr Takip Etmeyenleri Bulma

Tumblr, izlediğiniz blog’ları görmeniz için iyi bir yol sunsa da, sizi kimin takip etmediğini görmeniz için bir hizmet mevcut değil maalesef. Bununla birlikte, size bu bilgileri sağlayan birkaç ücretsiz Tumblr uygulaması ve blogunuzla ilgili ek hizmet veren çeşitli siteler mevcuttur. Friend veya Follow, Tumblr Stalkr ve Unfollowe.rs gibi sayfa ve uygulamalar, takip ettiğiniz blogları ve her bir blogun geri izleme durumunu ve Takip Et (Follow) veya Takip etmeyi Kaldır (Unfollow) düğmesini görüntüler. Uygulamadan sizi takip etmeyenleri bu uygulamalar ve sayfalar sayesinde görüntüleyebilirsiniz.
Bunun için takip etmeniz gereken adımlar şu şekilde sıralanabilir;
Adım 1: Tumblr’ı açın ve Dashboard’ınıza giriş yaparak hesabınıza erişin.
Adım 2: Unfollow.rs gibi unfollower hizmeti sunan araçlardan birini yeni bir tarayıcı sekmesinden açın.
Adım 3: Tumblr App Yetkilendirme sayfasını açmak için örneğimiz için kullandığımız Unfollow.rs ana sayfasındaki “Bağlan” düğmesini tıklayın. Tumblr Stalkr’daki yetkilendirme sayfasını açmak için “Tumblr ile Giriş” simgesini tıklayın. Arkadaş veya Takip için, bir e-posta adresi ve şifre girerek bir hesap oluşturun. Yetkilendirme sayfasını açmak için “Tumblr’e Bağlan” ı tıklayın.
Adım 4: Uygulamayı yetkilendirmek için “İzin Ver” düğmesini tıklayın. Zaten Tumblr’a giriş yapmadıysanız, Tumblr kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz istenir. Birden fazla blogunuz varsa açılır kutuyu tıklayın ve bilgilerini almak istediğiniz blogu seçin. Takip edilmeyen kontrol panelinize bu şekilde erişebilirsiniz.
Adım 5: Arkadaşınıza veya İzleyenlere takip ettiğiniz videoların durumunu görmek için üstteki araç çubuğundaki “Arkadaşlar” seçeneğini tıklayın, blogun yanındaki “Sonuçları Görüntüle” yi tıklayın. İzlemekte olduğunuz blogların her birini görüntülemek için küçük resimlerin üzerine gelin. Tumblr Stalkr’da, takip ettiğiniz kişilerin durumunu görüntülemek için üstteki araç çubuğundaki ” Not Following Me Back ” seçeneğini tıklayın Unfollow.rs uygulamasını yetkilendirdiğinizde, takip paneliniz sizi takip edenlerin listesini görüntülemek üzere açılır ve foloow-back hizmeti sayesinde geri takipleri listeler.
Adım 6: Buradan takip etmeyi bırakmak (unfollow) için sizi takip etmeyen herhangi bir kullanıcının yanına “Unfollow” düğmesini tıklayın.
Bu şekilde Tumblr için sizi takibi bırakanları bulabilir ve aynı şekilde siz de takip listenizden kaldırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir