Kapat
tt
Twitter 825 0

Twitter retweet hilesi, re-tweet siteleri 2017

Twitter sahipleri popüler görünmenin en temel yolu olarak takipçi sayısını artırmak istiyorlar. Elbette zamanla takibe takip gibi yöntemleri uygulayarak takipçi elde etmek ve doğal yoldan dediğimiz ve biraz sabır gerektiren bir yolu izlemek mümkün. Ancak bunun yanında, zamanı olmayanlar, sabırsızlar ve hızlı bir şekilde takipçi sayısını yükseltmek isteyenlerin başvurduğu bir yol var. Takipçi kasmak olarak adlandırılan bu yöntem sayesinde istediğiniz hızda ve belli ücretler karşılığında size bu hizmeti sağlayan siteler üzerinden takipçi sahibi olabilirsiniz. Bu sitelerin yaptığı iş genellikle var olan kullanıcıların belirli bir puan sistemi, üzerinden hızlı bir biçimde havuz şeklinde birbirlerini takip etmelerini sağlamak. Bunun yanında bazı siteler de hazır paketlerden, aslında gerçekte var olmayan ve gerçek bir kullanıcıya karşılık gelmeyen sözde takipçileri hızla bir bot sayesinde gönderebiliyorlar. Son zamanlarda burada dikkat edilmesi gereken bir konu olarak Twitter’ın bazı algoritmalarını geliştirerek, eğer hesaplar sahteyse bunları anlayarak hızla hesapları kapatması sonucu aldığınız hizmetin kıs zaman içerisinde bir işe yaramıyor olmasıdır.
Bu nedenle eğer böyle bir hizmet almak niyetindeyseniz ve aldığınız bu hizmetin karşılığını tam olarak görmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bir kaç hususu mutlaka her zaman göz önünde bulundurunuz.
Bu hususlardan ilki eğer çok fazla aceleniz yoksa takipçi kasma işini zamana yaymanızdır. Bazı siteler bu şekilde hizmet vermeyi destekliyorlar. Bunun yanında eğer ki karşılığında bir de para ödüyorsanız bu paranızın karşılığını tam olarak alabilmeniz için, belli süreler içerisinde garanti sunan retweet hizmeti veren sitelerden takipçi çekmenizdir. Bu garanti sisteminden kastımız, Twitter her ne kadar bazen size takip eden hesapları bot olarak algılayıp kapatsa da bu garanti sayesinde hizmet veren site tarafından silinen hesap kadar yeniden takipçi gönderiminin garanti altına alınmış olmasıdır.
Tüm bu uyarılara dikkat ederek aşağıda listelediğimiz, özellikle Türkçe olarak takipçi kasma hizmeti veren siteleri detaylı olarak inceleyip hizmet alabilirsiniz.
Twitkep.com: Günlük 25 jeton alarak sürekli ücretsiz de hizmeti deneyebilirsiniz.

Retwit.net: Farklı özelliklere sahip, saatlik de kredi kazanabileceğiniz bir takipçi sitesidir.

Rtustasi.com: twitkep ile birebir aynıdır.

Twitterbegeni.com: Google play üzerinde uygulamaya da sahip bir takipçi sitesidir.

Retweetyurdu.com: Diğer sitelerden ayrı olarak, üye getirdiğinizde de ilave kredi tanımlayarak daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen bir takipçi sitesidir

Retweethavuzu.org: Api üzerinden hareket ederek işini daha profesyonelce yaptığı izlenimi uyandıran bir site, fakat denemeden tam olarak bunun işe yarayıp yaramadığını bilmek elbette zor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir