Kapat
tt
Twitter 2.703 2

Twitter Takipçi Kasma Hileleri 2017

Twitter’da Takipçilerimi Nasıl Artırabilirim ?

Twitter’da favori olmak ve takipçi sahibi olmak için illa rock yıldızı olmanıza elbette gerek yok.

İlişkiler kurmanın ve marka bilinirliği yaratmanın yanı sıra, kişisel hesaplarınız için de takipçi kasmak için yapabileceğiniz bazı tricklerden bahsetmek istiyoruz.

Pek çok kişinin Twitter’da takipçi kasmasında ki asıl amacı, bir şekilde sahip olduğu hesaba potansiyel insan çekmektir. Bu böyle olamasa bile buna benzer sebeplerden dolayı sürekli olarak twitter’da bir artış ve takipçi avında olmaya çalışıyoruz. Elbette takipçi kasmak her zaman iki türlü yönteme ne derece ağırlık vereceğinize bağlı olarak değişiklik gösterebilmekte, diğer yandan da eğer hızlı takipçi kasma yoluna giderseniz sürekli olarak twitter’ın kendisini geliştirerek bunlara önlem aldıklarını da unutmayınız.

Bu yazıda özetlenen kesin yöntemi kullanarak, Twitter takipçilerimizi 12 hafta içinde 2000’den 21.000’e yükseltebilirsiniz. Takipçilerde ki muazzam artış, sosyal varlığımızın diğer bölümlerine de etki edeceğinden önemlidir.Bizim çözüm için temel amacımızın site trafiği sağlamak olduğunu söylemiştik. Ayda 2000 hit yerine her ay 10.000 benzersiz tıklamaya da twitter’da ki takipçiler sayesinde kavuşabilirsiniz.

Twitter‘da aslında zamanla artışın ivmeli olarak sağlandığını görebilirsiniz. Yani başlarda yavaş da olsa eğer yeterli ivme yakalayabilirseniz zamanla hızlı bir yükseliş yakalayabilirsiniz.

Bundan sonra, aktif kaldığınız sürece takipçiler kazanmaya devam edeceksiniz. Ancak Twitter hesabınıza zincirleme günlerinizi harcamadan nasıl hızla takipçinizi artırabilirsiniz?

Aşağıda yaptığımız adım adım bir yöntem mevcut. Bu yöntem sayesinde trafikte %800’lük bir artış gördük.

İşte başlıyoruz:

İlk olarak, justunfollow ile bir hesap açın. Ayda on dolar karşılığında bu şaşırtıcı hizmet, tüm takip / takip işlemlerini Twitter sürecine uyarlanabilmektedir.

Bu listeyi nasıl kullanıyoruz?

Twitter’da ki en iyi şey, bir başkasını izlemeye başladıktan sonra sizi takip etmeleri ihtimali yüksek olmasıdır.

Biraz araştırma yaptıktan sonra, diğer profillerin takipçileri temelinde potansiyel Twitter takipçilerinden oluşan derin bir havuz oluşturabilirsiniz. Şimdilik, üç gün boyunca izlemeye başlayabileceğimiz insan sayısını en üst düzeye çıkarıyoruz ve ardından unfollow‘larımızı en üst düzeye çıkarmak için bir gün bekliyoruz.

Bir sonraki adım, Twitter feed’imizi otomatikleştirerek, kazandığımız tüm takipçilerin aktif kalmasıydı. Bu, Arabellek hesabıyla gerçekleştirilir. Tampon, birden fazla yayın sıralamamızı ve ardından, yayınımızın her bir Tweeti manuel olarak göndermemizi gerektirmeden feed‘imizin etkin ve ilgi çekici kalması için yayınlanmasını sağlar.

Alakalı ve kitlenizin etkileşimde bulunduğu içeriği yayınladığınızdan emin olun.

İdeal olarak, Tweetlerinizin çoğu takipçilerinizi onları sitenize götüren bir bağlantıya tıklamaya davet edecek. Burada dikkat etmeniz gereken konu kitleniz ile birlikte olacak ve bu konuşma Tweetler’ın akışını sağlayacak bazı alıntılar veya resimler içerecek şekilde düzenlemenizdir.

Buradan görüşlere, takipçilere ve arkadaşlara yön vermenin en önemli noktasına geri döneceğiz. Eğer alakalı ve değerli içerikler sunmuyorsanız, her birini göz açıp kapamaktan daha hızlı kaybedeceksiniz.

Bu yüzden, Twitter takipçileri kazanmak ve sitenize almak için bu yöntemi kullanın (biraz spamiçeriyor olsa da diğer yöntemlere göre daha doğal bir görüntü sağladığından bu yöntemi rahatlıkla kullanabilirsiniz).

Gerçek şu ki, çoğu insan bu stratejiyi kullanıyor ya da, kendi riskleri doğrultusunda başka yöntemlerle karıştırarak bir arada kullanılıyor, ancak kimse bunu itiraf etmek istemiyor. Tıkandığınız bir konu olursa umutsuzluğa kapılmadan sabır göstermeniz gerektiğini asla unutmayın. Ne kadar kolay bir yöntem de seçseniz bir miktar sabır göstermeden çözüme ulaşsanız bile çok daha kısa sürede yeniden kaybetmeniz olasıdır.

“Twitter Takipçi Kasma Hileleri 2017” üzerine 2 yorum

  1. murat diyor ki:

    Bu yöntem ücretli mi ; ücretsiz mi ?

    1. admin diyor ki:

      Hayır Murat bey.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir