Kapat
tt
Twitter 3.420 0

Twitter Toplu Takip Bırakma Kodu Ve Yöntemi 2017

Twitter, sizi spam ve dolandırıcılık saldırılarıyla dolu yetişkin sitelere götürebilecek otomatik veya bilgisayar destekli Twitter hesaplarıyla doludur ve genelde bu tür takipler size faydadan çok zarar sağlayabilir. Eğer siz de uzun zamandır etkin olmayan hesaplardan çıkmak istiyor ancak bunun için tek tek başa çıkabilecek bir miktardan daha fazlasına sahipseniz, bazı yardımcı yazılımlar marifetiyle toplu olarak takipten çıkma işleMini yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken uygun bir uygulama bulmaktır. Biz de bu yazımızda bu işin altından bileğinin hakkıyla çıkmayı başarmış birkaç başarılı uygulamayı tanıtmaya çalışacağız.

İşte bazı Twitter toplu takipten çıkma uygulamaları.

Listenin başında şüphesiz daha pek çok işlevsel özelliğiyle Socialoomph gelmektedir. Bu uygulama Twitter güncellemelerini planlamanıza, Twitter’daki takipçi yönetim görevlerini otomatikleştirmenize, Twitter DM gelen kutusunu temizlemenize ve belirli anahtar kelimeler içeren tweet’lerin e-posta özetlerini almanıza olanak tanıyan güçlü bir hizmettir. Socialoomph, retweet’inize ilişkin tümleşik ve eksiksiz bir bilgi sunar. Belirli anahtar kelimeleri kullanan araç, aynı nişte bulunan kullanıcıları otomatik olarak takip etmenizi sağlar; bu sayede nihayetinde retweet sayısını ve tıklama oranını artırma imkânına da kavuşabilirsiniz. Ücretsiz özelliğinin yanında ücretli versiyonu ile çok daha fazla özellik sunsa da free versiyonu da gayet yeterli ve zengin özelliklere sahiptir.

Diğer bir uygulama olan SocialToo,  Twitter hesabınızı etkin bir şekilde yönetmenize olanak tanır. Tüm özellikler için programı kurcalamanız daha faydalı olacaktır. Otomatik İzleme ile sizi takip eden Twitter hesaplarını 24 saat içinde otomatik olarak pratik bir şekilde takip etmenize de ayrıca imkan sağlayan bir uygulama olduğundan özellikle unfollow işlemi dışında takibe takip kasmak için de ideal bir uygulamadır. Otomatik Silmeyi Kaldır –diyerek de sizi takip etmeyi bırakan kişilerin bağlantısını otomatik olarak kaldırmanızı sağlar. Ayrıca, etkinlikleriniz spam gibi görünen hesapları otomatik olarak silmek üzere hesabınızı ayarlayabilirsiniz.

Bahsetmek istediğimiz bir diğer uygulama ise her ne kadar uyarı sonrası özelliklerinde kısıtlamaya gitmek zorunda kalmış olsa da Twitter Karma. “Whack!” Düğmesini tıkladıktan sonra arkadaşlarınızı ve takipçilerinizi Twitter hesabından çıkartan Flash tabanlı bir uygulamadır. Liste, en son güncelleme yapanları gösteren son güncelleme ile sıralanır. Liste çeşitli şekillerde filtrelenebilir: yalnızca arkadaşlar veya yalnızca takipçiler, tüm arkadaşlar veya tüm takipçiler ve karşılıklı arkadaşlar. Araç, twitter kullanıcılarını toplu olarak izlemenize veya ayırmanıza izin verir. Twitter kullanıcılarını toplu olarak izlemek veya engellemek için kullanıcıları seçin ve ‘Toplu takip et’ düğmesine basın. Ancak Twitter karma, twitter’ın geliştiriciye twitter hizmet şartlarına uymadığını bildirmesinden sonra, twitter kullanıcılarını toplu olarak takasını kaldırma işlevini devre dışı bıraktı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir