Kapat
YOUTUBE
YouTube 4.999 1

Youtube Abone Hilesi 2017, Abone Arttırma Hileleri

YouTube’da Daha Fazla Aboneye Sahip Olmak İçin Yapılması Gerekenler

 

YouTube şu anda videoblogging (vlogging), video paylaşımı ve video pazarlaması için önde gelen bir platformdur. Google tarafından sunulan ücretsiz bir platform ve neredeyse bu alanda alternatifsiz.

Facebook ve Twitter son zamanlarda video pazarlama işine girmişlerdir, ancak yine de YouTube’un sahip olduğu etkiye sahip olma yolunda daha kırk fırın ekmek yemeleri gerektiği aşikar.

Hâlihazırda bir YouTube kanalınız varsa, daha fazla YouTube abonesi elde edebileceğinizi ve YouTube videolarınızın erişimini nasıl artırabileceğinizi merak etmiş olmalısınız.Ayda milyarlarca benzersiz YouTube ziyaretçisi ile, yüklenen her video için büyük bir potansiyel kitle var.

Biz de yazımızda abone artırmak için doğal ve hızlı yöntemlerden bahsedeceğiz.

Doğal Yönden Abone Kazanmak İstiyorsanız dikkat etmeniz gerekenler şunlardır;

1. Videolarınız için bir plan (ve komut dosyası) oluşturun.

YouTube yolculuğunuza başlamak için ilk adım, kanalınızın neyle ilgili olduğunu planlamaktır. Sonra videoların yapısını planlamanız gerekir.

Popüler YouTube kanallarını taklit etmeyin. Sevdiğiniz şeyi yapmak YouTube’daki (ve hayatınızdaki) başarı için daha önemlidir.

Komut dosyaları, videolarınızı verimli bir şekilde organize etmenize yardımcı olan ve sizi takip etmede size yardımcı olduğu için videolar daha iyi performans gösterir.

Video komut dosyanıza mümkün olduğunca çok ayrıntı ekleyin:

  • Söyleyeceğin kelimelerin tamı.
  • Videoda alacağınız işlemler.
  • Vurgulaman gereken ana noktalar.
  • Harekete geçirici gerekli tüm çağrılar (bu bağlantıya tıklayın, kanalıma abone olun vb.)
  • Ayrıca, hedef kitlenizi belirleyin ve anlayışlarına dayalı olarak senaryonuzu yazın.

 

2. Oldukça ilgi çekici içerik üretin (tabii ki).

En iyi sonucu veren içerik, eğlenceli veya bilgilendirici içeriktir. Her türlü içerik pazarlamasında oldukça standarttır, ancak özellikle bilgilendiren ve eğlendiren videolar en başarılıdır.

Sürekli videolar, arşivlenmiş görüntülemeleri sağlayacak videolardır ve zaman ne olursa olsun alakalı kalacaktır. İdeal olarak, mümkünse, çoğunlukla daima yeşil renkli içerik oluşturmaya çalışmalısınız.

 

Kameranın gazabından korkarsanız, ‘Screencasts’ yayınlamayı deneyebilirsiniz. Hala ekranı eğlendirici ve bilgilendirici hale getirebilirsiniz.

Ne yaparsanız yapın, yayınla düğmesine basmadan önce videolarınızın ilgi çekici olduğundan ve kitleniz için değerli olmasına dikkat edin.

3. Yükleme sıklığını artırın.

Bir kullanıcının bir kanala abone olmasındaki başlıca nedeni, yayıncının çalışmalarını sevmesi ve videolarından daha fazlasını görmek istiyor olmasıdır.

YouTube aboneleri normalde düzenli içerik üretmeyen kanallardan hoşlanmazlar. Özellikle günümüz dijital çağında, tüketiciler giderek daha fazla eğlence istiyorlar. Abonelerinizin taleplerine ayak uydurabilmeniz gerekir.

Tutarlılık, abonelerinizle uzun soluklu bir ilişki kurmanın anahtarıdır.

Haftada bir video veya ayda en az bir veya iki yayın yayınlamaya çalışın.

Programınıza bağlı kalın ve bu programdan sapmayın ve dışında videolar yüklemeyin. Bu itibarınızı incitecektir. En sevdiğiniz TV dizisini izlemek gibi düşünün, birden içerik ve konu hiç istediğiniz ve ilginizi çeken bir yerden devam etmiyor, ya da bambaşka bir şey anlatmaya başlıyor. Bu elbette canınızı sıkacaktır.

4. Başlıklarınızı nasıl optimize edebileceğinizi öğrenin.

Ayırt edilebilir olmak, YouTube başarısının en önemli unsurudur.

Bunu yapmak için harika bir yol videolarınızasıradışı isimler vermektir. Bu şekilde, yalnız merak üzerine kanalınıza birçok kişi geliyor olacaksınız.

İlginç başlıklara sahip olmak, kanalınızın toplumsal kanıt faktöründen faydalanması gerektiği görüşlerini elde etmede önemli bir rol oynayacaktır.

5. Diğer Önemli Noktalar:

Video küçük resimlerini kişiselleştirin:Her videonun rasgele oluşturulmasına izin vermek yerine özel bir video küçük resmi oluşturun. Ek açıklamalar ve alakalı resimleri YouTube videolarınız için özel küçük resimler olarak kullanmak, videolarınızın TO’sunu (tıklama oranı) artıracaktır. Küçük bir açıklama içeren özel bir video küçük resmi kullanıcılarınıza videonuzun ne hakkında olduğunu anlatır.

Etkileyici bir kanal fragmanı oluşturun:YouTube, bir YouTube kanalının açılışında otomatik olarak bir video oynatmanıza olanak tanıyan kanal fragmanları adı verilen harika bir özellik sunar.Kanal fragmanınız dikkatli bir şekilde üzerinde çalışmanız ve ziyaretçilerin ilgisini çekmek için sürekli iyileştirmeniz gereken bir şeydir.

Video açıklamalarını optimize edin: YouTube videolarının SEO yönüne geri dönersek, video açıklaması ihmal edilmemelidir. Ancak aşırıya kaçmayın. Çok detaylı bir açıklama yapmak mantıklı değildir, çünkü videonuz ilk yüklendiğinde açıklamanızın yalnızca ilk birkaç satırı görünür.Yine, başlık gibi, açıklamanızda anahtar kelimenizi kullanmalı ve yine aşırıya kaçmamalısınız.

Diğer YouTube kullanıcılarıyla işbirliği yapmayı düşünün:Kendi alanınızdaki benzer kullanıcılara ulaşmaya çalışın ve onlara ilginç bir şey üzerinde birlikte çalışma fırsatı isteyin.

Sadık fan tabanı ile etkileşim kurun:Toplumsal medya, diğer insanlarla bağlantı kurma ve bu insanlarla etkileşim kurmanın maddi olmayan bir unsuru üzerine inşa edilmiştir.Her şey sizinle ne kadar ilgilendiğiniz ile alakalıdır.Hayranlarınız onları önemsiyorsanız, sizi önemseyeceklerdir.Kitlenizle etkileşim kurun ve taleplerini videolarınızın yorumlar bölümünde dinleyin.

Videolarınızın altındaki yorumları yanıtlayın ve izleyicilerinizi her zaman bağlı hissettirin. Bu, güven inşa edecek ve onları önemsediğiniz için size saygı göstereceklerdir.

YouTube Abone sayısını artırmak için hazır botları kullanmak;

YouTube abonelerini satın almak her zaman kolay değildir. Böyle bir şey yapmak istediğinizde karşınıza binlerce firma ve satıcı çıkacaktır, ancak konu her zaman kalite ve güvenilirliktir. Kimse birkaç hafta sonra kaybolacak abartılı aboneler istemez.

İncelemelerimizle amacımız basit: En iyi YouTube abone hizmetleri sunan en iyi sağlayıcıları bulmanıza yardımcı olmak.

YouTube Abonelerini Neden Satın Almalısınız?

 

Ne kadar çok YouTube Aboneliğiniz varsa, o kadar çok insan videolarınızı izleyip, bülten satın alabilir veya reklam gösteriminiz artar. Abone Alma, ilk birkaç yüz bin abonekazanmanın hızlı ve kolay bir yoludur; YouTube’daki büyümenizi hızlandırmanıza ve başarı yolunu kısaltmanıza yardımcı olur.

YouTube aboneleri nasıl satın alınır?

Her şirket kendi yöntemlerinde biraz farklıdır. Sıklıkla kullanılan iki popüler yöntem vardır: Bot Aboneleri ve Ücretli Aboneler. Bot Aboneleri daha popüler hizmet ve genellikle en ucuzudur.

Ücretli Aboneler daha az popüler ve daha pahalıdır. Kanalınıza abone olmaları için gerçek kullanıcılara ödeyen bir şirketi içerir. Kullanıcılar gerçek olsa da, videolarınızı izlemelerini ve videolarınızla etkileşimde bulunmalarını beklemeyin.

Güvenli mi?

Evet, YouTube abonelerinizi satın almak, şifrenizi vermediğiniz sürece% 100 güvenlidir. Aboneler satın aldığınız için YouTube tarafından asla yasaklanmaz veya cezalandırılamazsınız.

 

Neden YouTube aboneleri satın almalıyım?

YouTube aboneleri satın almak, kanalınızın doğal büyüme oranını yükseltir. İşe yarıyor çünkü kanalınıza gelen ve etkileyici bir abone sayımı gören YouTube kullanıcıları sizi ve cesaretinizi artırıyor. Bu, sizi takip etmeleri olasılıklarının daha yüksek olacağı ve videolarınızla etkileşimde bulunmanız durumunda kanalınıza abone olabilecekleri anlamına gelir.

 

Scammed alabilir miyim?

Herhangi bir endüstride olduğu gibi, kesinlikle aldatılmış olabilirsiniz. YouTube abonelerini satan binlerce web sitesi var ve birçoğu kötü hizmet veriyor(ya da vermiyor mu demeliydik). En yaygın aldatmaca, birkaç gün sonra kaybolan ve değiştirme veya geri ödemeleri reddeden güvenilmez aboneleri satan düşük kaliteli sağlayıcılardır. Bu dolandırıcılıklardan kaçınmak için referans sahibi satıcılara ulaşmanızı tavsiye ederiz.

Abone aldıktan sonra abonelerimi kaybedebilir miyim?

Bazı abonelerinizi her zaman kaybedebilirsiniz. Unutmayın: Sizi takip eden herkes sizi takip etmeme hakkına sahiptir ve YouTube, sahte hesapları kendi platformlarından çıkarmak için daima ava çıkmaktadır.

En kaliteli satıcıların birçoğu size 1 yıl garanti verir ve sattığınız aboneler ortadan kaldırılırsa değiştirmeler yapar, bu nedenle favori satıcıları tercih ederseniz muhtemelen bu problemi de aşabilirsiniz.

“Youtube Abone Hilesi 2017, Abone Arttırma Hileleri” üzerine 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir