Kapat
YOUTUBE
YouTube 1.991 0

Youtube Beğeni Hilesi 2017

Size Daha Fazla Takipçi Kazandıracak Küçük Trickler

Daha fazla YouTube izlenimi ve beğenisi almak istiyorsunuz, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Mükemmel başlık, etiketler ve açıklamalarınız var, videonuz çok komik ve siz Facebook ve Twitter sayfanızda deli gibi tanıtıyorsunuz, ancak videonuz hala düşündüğünüz tanınmayı alamıyor mu? YouTube video görüntülemelerinizi yükseltmeye yardımcı olabilecek, birkaç küçük bilinen ipucu hazırladık.

Başlamadan önce, Roma’nın bir günde oluşturulmadığını ve videonuzun bir gecede favoriye dönüşmesi için kusursuz bir yöntem olmadığını unutmamak önemlidir. Videolarınızın tutulmaya başlaması zaman alabilir, ancak bu ipuuçları sizi kesinlikle doğru yoldan götürecek ve bugün alabileceğiniz daha fazla görüntüleme elde etmenizi sağlayacak.

Videolarda ek açıklamalar

“ThumbsUp!” veya “Abone Olun!” Gibi şeyleri içeren metinlerle insanların videolarına girdiğini gördüğünüz küçük metin kabarcıklarını biliyorsunuz? Bunlara YouTube ek açıklamaları denir ve bu videolar video görüntülemenizi artırmanın harika bir yoludur. Ek açıklamalar sayesinde, bir videodan diğerine bağlantı yapmanın yanı sıra, videolarınızın, kanalınızın ve diğerlerinin çalma listelerine bağlanarak izleyicilerinize daha fazla video izlemelerini sağlayabilirsiniz.

Ek açıklamalar, görüntüleme sayınızı tüm kanalınızda artırmak için izleyicilere diğer videolarınızı izlemek için yönlendirmenin mükemmel bir yoludur.

Çalma listeleri

Birçok YouTube kullanıcısı, çalma listelerinin video görüntülemelerinizi artırmanın harika bir yol olduğunu bilmiyor. Bir oynatma listesi, videoların sırayla oynatılacak bir listesidir ya da bir gruptur. Oynatma listeleri hakkında iyi bir şey, arama sonuçlarında ayrı olarak ortaya çıkmasıdır. Kurbağa hakkında bir video veya kurbağa videosunu içeren hayvanlarla ilgili bir oynatma listeniz varsa, videonuzu bulmak için arama yaparken izleyicilerin önüne sunmak için daha fazla fırsatınız olacak demektir. Çalma listenizi izlemeyi seçebilirler veya kurbağa videosunu izlemeyi seçebilirler.

Ayrıca, oynatma listeleri videolarınızı birbiri ardına otomatik olarak oynattığından izleyiciler oynatma listelerini izlediklerinde genelde videolarınızı daha çok izler; bu da kanalınızdaki görüntülemeleri artırmak için harika bir seçenektir. Oynatma listeleri de gömülebilir, böylece izleyiciler tüm videolarınızı blogunuzda veya web sitenizde birlikte izleyebilir.

Aboneler

Aboneler elinizin altındadır ve videolarınız hakkında daha fazla izlenim elde etmek için en iyi yoldur. Sonuçta, size abone olan kullanıcılar hayran kitlesidir ve hazır oldukları ve onları kontrol edebilecekleri yeni videolar yüklemenizi bekliyorlardır. Sahip olduğunuz aboneleriniz arttıkça, videonuzun yüklenmesinin ilk birkaç gününde veya saatinde daha fazla görüntü elde edersiniz. Birisi size abone olduğunda, yeni videolarınızın tümü ana sayfalarında görünür ve video siteye yeni bir şey yüklediğinizde e-posta ile bilgilendirilmek üzere abone olabilirler.

 

Yeni aboneler nasıl kazanılır? Birçok izleyici hiç kimseye abone olmayı düşünmemektedir ancak ekranda abone olduklarını hatırlatan bir açıklama görüntülenirse veya daha benzer ve farklı yönden abone olmaya teşvik edici bir yöntem görürlerse, videonuzda kendinize sormanız durumunda daha fazla tıklama olasılığı olur ve Gelecekteki videolarınızı izlemek için potansiyel kişi haline gelir.

Abone tabanınızı oluştururken hayranlarınızla iletişim kurmanız önemlidir. En iyi yollardan biri bültenler aracılığıyla yapılır. Yaklaşık bir yıl önce, YouTube bültenleri tanıttı. Bültenler, tüm abonelerinize kısa mesaj ve videolar göndermenizi sağlar ve bültenler abonelerinizin ana sayfasında görünür.

Utangaç olmayın: Abonelerinize yeni videolar yüklediğinizde bildirim göndermek için bülten gönderin.

Video Yanıtları

YouTube videolarınızı daha fazla görüntülemenin bir başka yolu, bunları daha popüler olan ilgili videolara video yanıtları olarak göndererek sağlamaktır. Yapmanız çok kolay ve size şanslıysanız ve doğru videoyu gönderirseniz, önemli miktarda tıklama elde edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir